TEADE!

Tihemetsa tehnikum asutati 1925. aastal, vilistlaskogu plaanib suure kokkutuleku
"Tihemetsa 100" korraldada 2025. aasta juulikuus.
Jälgige infot!
TEADE 28.10.2022
Ilmunud on raamatu "Tihemetsa tehnikumi teekond läbi aegade" lisatrükk!

Palume tellimissoov saata e-kirjaga aadressile erna.gross@hariduskeskus.ee
Kirjas peab sisalduma info:
  • tellija nimi
  • tellija aadress, ka postiindeks
  • tellija telefoni number
  • raamatute kogus
  • kui soovite raamatule nimelist pühendust, siis ka nimi (nimed) kellele pühendust soovitakse
Raamatuid hakatakse postitama alates 28.11.2022.
Raamat koos saatmisega maksab 40 eurot, postitatakse peale tasumist.

Raamatut on võimalik osta Tihemetsa raamatukogust (Valga mnt 21, Tihemetsa spordihoone) ja Pärnumaa kutsehariduskeskusest (Niidu pargi 12, Pärnu) eelneval kokkuleppel autoriga. Raamatu hind 35 eurot.
12.04.2022 TEADE

Head sõbrad!

Anname teada, et 2022. aastal Tihemetsa tehnikumi vilistlaste kokkutulekut ei toimu.

Otsus on tingitud sellest, et koolimajas asuvas ühiselamus majutatakse sõjapõgenikke ning seetõttu ei ole meil sobilik ja võimalik kokkutulekut samas majas korraldada. 

Lugupidamisega
MTÜ Tihemetsa Vilistlane juhatus
RAAMAT ON LÄBIMÜÜDUD!

Raamatu "Tihemetsa tehnikumi teekond läbi aegade" tellimine on avatud!

Palume tellimissoov saata e-kirjaga aadressile erna.gross@hariduskeskus.ee
Kirjas peab sisalduma info: 
  • tellija nimi
  • tellija aadress
  • tellija telefoni number
  • raamatute kogus
  • kui soovite raamatule nimelist pühendust, siis ka nimi (nimed) kellele pühendust soovitakse

Peale tellimuse esitamist saadab raamatu autor tasumise info. Raamat koos saatmisega maksab 28 eurot (raamat pakitakse turvaümbrikusse ja saadetakse lähimasse postkontorisse). Raamat postitatakse peale tasumist.

Raamatut on võimalik osta Tihemetsa raamatukogust (Valga mnt 21, Tihemetsa spordihoone) ja Pärnumaa kutsehariduskeskusest eelneval kokkuleppel autoriga. Raamatu hind 20 eurot.

 


Meil on suur rõõm teatada, et on valmis saanud raamat "Tihemetsa tehnikumi teekond läbi aegade". Raamatu autor Erna Gross kirjutab nii:
Ühel vihmasel õhtul peale tehnikumi 90. aastapäeva vilistlaskokkutulekut oli selge, et nüüd tuleb see ära teha – raamat nimelt ja Tihemetsa tehnikumist kokku koguda fotod, lood, meenutused, et igal selle paigaga seotud inimesel oleks võimalik olnule tagasi vaadata. Igal paigal, kohal, koolil ja inimesel on oma lugu. Raamat „Tihemetsa tehnikumi teekond läbi aegade“ ei pretenteeri ainuõigele tõele.
Kasutatud on väga paljude inimeste meenutusi. Ajas on need kõik saanud oma värvingu. Aitäh kõigile koolipoistele ja koolitüdrukutele, õpetajatele ning koolitöötajatele, metskonna ja majandi töötajatele, et meil on ühised mälestused. 1925 – 2016, just sellised on saanud Voltveti Metsakoolina alustanud ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuse Voltveti koolituskeskusena lõpetanud Tihemetsa tehnikumi aeg. 400 leheküljel ja 700 fotol on Tihemetsa kohalugu, Voltveti mõis ja pargid, erinevatel aegadel erinevate nimetustega tehnikumis õppinud ja õpetanute lood, õpetajate ja kooli lõpetanute nimed.
Mõtetel on kalduvus tulla ja ka minna. Seepärast tuleb need kinni püüda ja üles kirjutada. Tänan raamatu idee innustajaid ja teostuse toetajaid.

Raamatu esitlus toimub:
5.10.2021 kell 17:00 - 19:00 Tihemetsa spordihoones
6.10.2021 kell 15:30 - 17:30 Pärnumaa kutsehariduskeskuse A-korpuse fuajees
Esitlusel saab osta autori autogrammiga raamatu, hind 20 eurot.

Info raamatu tellimise võimaluste kohta avaldatakse peale raamatu esitlusi.


UUS INFO!
Tänases olukorras ei soovita Terviseamet 2021 aasta suve esimesele poolele suurüritusi planeerida. Seega oleme teinud otsuse vilistlaste kokkutulek veel üks aasta edasi lükata. 

Järgmise vilistlaste kokkutuleku toimumise kohta anname infot lähiajal!
 
Olege terved ja hoitud!

Lugupidamisega 
MTÜ Tihemetsa Vilistlane juhatus
25.09.2019
Tihemetsa metskond tähistas Kilingi-Nõmme klubis piduliku vastuvõtuga 100. sünnipäeva. Käisime sünnipäeval õnne soovimas ja andsime tehnikumi vilistlaste nimel üle kingituse.
18.09.2016 Tänulõuna õpetajatele ja koolitöötajatele

Pühapäeval, 18. septembril 2016, olid endised Tihemetsa tehnikumi õpetajad ja töötajad palutud lõunale, et tänada neid kõigi vilistlaste nimel suurepäraste kooliaastate eest.
Lõunasöögile oli kohale tulnud poolsada õpetajat-töötajat Pärnu-, Harju-, Tartu-, Valga-, Rapla- ja Põlvamaalt, kes koos veetsid väga meeldiva pärastlõuna.
Andsime üle pleedi ja veini, mis olid kujundatud spetsiaalselt meie õpetajatele mõeldes, et nad saaksid jahedatel sügisõhtutel endale sooja pleedi ümber võtta, valada pokaali head veini ja meenutada ilusaid Tihemetsa aegu. Sest mälestusi ei saa meilt ju võtta keegi!